Sunday, 10 July 2011

On the board i'm so bored




Ha tetszett a bejegyzés csatlakozz a facebook oldalhoz itt .


2 comments:

  1. 1 jó kamera csodákat művelne... mert van hozzá érzék itten. a két elfelé néző kutya igen kifejező...csak homályos!

    ReplyDelete
  2. Igen, csak egy kicsit feltűnőbb lenne, ha egy kamerával mászkálgatnék mindenfele:-)

    ReplyDelete