Várakozó kutyák blogja
1 jó kamera csodákat művelne... mert van hozzá érzék itten. a két elfelé néző kutya igen kifejező...csak homályos!
Igen, csak egy kicsit feltűnőbb lenne, ha egy kamerával mászkálgatnék mindenfele:-)
1 jó kamera csodákat művelne... mert van hozzá érzék itten. a két elfelé néző kutya igen kifejező...csak homályos!
ReplyDeleteIgen, csak egy kicsit feltűnőbb lenne, ha egy kamerával mászkálgatnék mindenfele:-)
ReplyDelete